Kalendarz Labrador Retriever na rok 2015.

Już po raz dwunasty trafia do Państwa rąk kalendarz Labrador retriever w całości poświęcony psom tej rasy.
Jego wydawcą jest poznańska Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik, której celem statutowym jest szkolenie i nieodpłatne przekazywanie osobom niewidomym psów przewodników.

Po jedenastu latach działalności możemy pochwalić się 30 wyszkolonymi psami - przewodnikami pracującymi na terenie całej Polski.

Po pomyślnie przeprowadzonym przez IGDF audycie Fundacja otrzymała certyfikat potwierdzający spełnianie standardów Federacji, ważny do końca 2018.

Od czerwca 2014 r. w ramach programu "Labrador dla Niewidomego" rozpoczęliśmy współpracę z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który sfinansował szkolenie specjalistyczne trzech psów oraz zakup i szkolenie kolejnych pięciu.

Przekazując ten Kalendarz tradycyjnie już dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania obecnej edycji przekazując nieodpłatnie przepiękne fotografie.
Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy w różnych formach wspierali Fundację.

Pragniemy zapewnić, iż zarówno darowizny jaki i dochód ze sprzedaży Kalendarza zostaną wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem.

Sprzedaż zakończono.